MÖBLER / Bord / Väggbord 15029232

nr 1502 9232

Väggbord

stomme i trä, beklädd med kakel. Signerad Edgar Böckman. Bredd: 53 cm. Djup: 23 cm. Höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 14 november 2022
kl 20:53:59